AKCE HENSFORT – PRO JARO. PRO DLOUHÁ LÉTA!

Jaro znamená změny nejen v přírodě, ale rovněž v domech. Na otevření nové stavební sezóny firma Hensfort přichystala pro své zákazníky překvapení. Od 1.05.2020 výrobce oken a dveří pro ůsporu energie nabízí posuvný systém HST s 12% slevou a moderní systém HENSFORT Elegant s krytými panty ve standardní ceně systému.

Jarní akce HENSFORT zahrnuje dva nejoblíbenější  výrobky z nabídky firmy – systémy HST a Elegant 

Od 4. května získáte více slunečních paprsků ve vašem domu s 12% slevou!

Systém posuvných dveří HENSFORT HST je dokonalou odpovědi na potřeby investorů, kteří se řídí stylovým designem, netypickým charaktérem projektovaného prostoru a nutností zajíštění velkého množství  přírodního světla. Velká prosklení a otevřené prostory jsou typickými trendy pro soudobé moderní stavebnictví. Dveře systému HENSFORT HST jsou součástí tohoto trendu a proto umožňují vytvoření výjímečných spojení, díky kterým se okoli budovy stává součástí interiéru. Využijte jarní akci Hensfort a těšte se krytými panty za standardní cenu systému Elegant.

Využijte jarní akci Hensfort a těšte se krytými panty za standardní cenu systému Elegant.

HENSFORT Elegant představuje revoluční systém PVC oken, který díky svému neobyčejnému a modernímu vzhledu si získal důvěru ivvestorů v celé Evropě. Výjímečné užitkové parametry a moderní, elegantní design způsobují, že Elegant znamená průlom ve stylistice PVC oken na trhu. Ve sladěné verzi Elegant představuje alternatívu pro hliníková okna a díky pestré paletě barev umožňuje snadnou volbu profilu pro každou budovu. Minimalistická forma okenních systémů PVC s tenkými, výraznými tvary a krytými panty znamenají design, který těžko lze hledat u jiných PVC profilů. Šestikomorový okenní profil  je spojením nejlepších zkušeností a kvality a zajíšťuje investorům parametry požadované pro pasivní domy.

Akce probíhá od 4.05.2020 do 29.05.2020. V případě dotazů kontaktujte naše obchodni zástupce.

Blog
Zprávy
Stavíte dům?

Kupte si okna Hensfort a získejte slevu na rzeczgustu.eu

rzeczgustu.eu