Filtr
Vymazat filtry
Kategorie

Dveřní kliky

Klika je méně nápadným prvkem dveří, ale má velký vliv na jejich vzhled. Malý detail může rozhodnout o tom, jak bude vypadat náš byt nebo dům. Tvar, barva a vzhled by se měl hodit nejen ke dveřím, ale rovněž k výbavě celého interiéru. Správně zvolená klika může zcela změnit charakter místnosti. Kliky, které nabízíme jsou estetické, funkční a snadno ovladatelné. Podle potřeby a vkusu si můžete vybrat model kliky moderní, minimalistický nebo model vhodný do klasického interiéru.

Okenní kliky

Nabízíme okenní kliky nejvyšší kvality. U nás najdete okenní kliky vhodné pro různá použití, v mnoha provedeních a barvách. Kromě základních klik určených pro standardní otevíravě – sklopná okna, máme v nabídce rovněž kliky typu Secustic, kliky s tlačítkem, kliky s klíčem pro bezpečnostní okna, oboustranné kliky pro balkónové dveře, kliky pro posuvné dveře, speciální snížené kliky pod žaluzie a mnohé další výrobky pro otvírání a zavírání oken – např. protiprůvanové pojistky.

Stejně jako u ostatních výrobků, rovněž i u okenních klik klademe důraz na vzhled a pohodlné používání. Pro Vás, kteří cení estetiku, je důležit&

Sítě

Naše sítě účinně ochrání vaše bydlení před hmyzem a vy si můžete užívat klidného spánku či odpočinku. Sítě také tvoří účinnou zábranu proti prachu, zvlášť pokud se bydlení nachází v zastavěných oblastech nebo v blízkosti staveniště. Snadná instalace, údržba, a také trvanlivost a spolehlivost provedení zvýhodňují sítě do rámu před jinými způsoby boje proti hmyzu a znečištění.

Kování

Okna je možné otevírat, zavírat, posouvat. Aby fungovala bez problémů, spolehlivě a bezpečně musí být vybavena kvalitním odolným kováním, dobře izolujícím těsněním, výztuhami z odolných materiálů, bezpečnými závěsy odolnými proti vysazení a spoustou dalších prvků. Kování tvoří mechanické součástky, které zajišťují správné fungování a ovládání okna. Naše okna jsou vybavena kováním firmy Siegenia, která má více než stoletou tradici.

Sklenka

Větrací klapka

Okenní větrací klapky jsou jednoduchá zařízení, jejichž úkolem je přívod čerstvého vzduchu do místnosti. Větrací klapky se používají v místnostech s gravitační ventilací, mechanickou ventilací s odvodem vzduchu nebo hybridní ventilací. Větrací klapky lze používat u oken vyrobených z PVC, dřeva či hliníku. Instalují se v horní části okenního rámu nebo na kazetu vnější rolety.

Cassonetti

Kryty Cassonetti jsou optimálním řešením při renovaci nebo jako náhrada za staré dřevěné či hliníkové modely.
Jsou dostupné s rozšířeným nebo panelovým profilem a poskytují větší možností zpracování a slícování.

Blog
Zprávy
Stavíte dům?

Kupte si okna Hensfort a získejte slevu na rzeczgustu.eu

rzeczgustu.eu