FIRMA HENSFORT OCENĚNA BĚHEM OSLAV 25LETÉHO VÝROČÍ SPOLEČNOSTI INOUTIC/DECEUNINCK

INOUTIC je jedním z předních evropských výrobců kvalitních systémů plastových profilů pro okna a dveře. Firma svou činnost zahájila v Polsku v roce 1993 a po 25 letech slavnostně zhodnotila poslední čtvrtstoletí. Toto slavnostní vyvrcholení bylo také skvělou příležitostí pro diskusi o směrech rozvoje  tohoto odvětví.

Akci moderoval herec Piotr Gąsowski a vystoupili na ní také kabaret Paranienormalni a skupina Groove Cove. Všech 130 hostů ze 40 firem se velmi dobře bavilo. Výjimečná atmosféra, která panovala i během předávání cen, si z ničím nezadala s atmosférou při předávání filmových Oscarů. Firma HENSFORT si odnesla ceny, v kategoriích „Čtyři světové strany“ a „Nejlepší zvláštní efekty“.

Blahopřejeme firmě Inoutic k tak úžasnému výročí. Moc se těšíme na další spolupráci. Inoutic je známý pozitivním postojem k inovacím – po celou dobu vyvíjí technologii extruze a foliování PVC profilů a výrobu kompozitních materiálů. Inovace, kvalita a neustálý vývoj je přesně to, na čem už 20 let budujeme naše úspěchy – shrnul Andrzej Pichur, předseda představenstva firmy HENSFORT.

Během akce nechybělo ani představení nejnovějšího systému profilů Elegante, který se objeví v prodeji na počátku příštího roku a stane se součástí portfolia firmy HENSFORT. 

Blog
Zprávy
Stavíte dům?

Kupte si okna Hensfort a získejte slevu na rzeczgustu.eu

rzeczgustu.eu