VKUS A ELEGANCE BĚHEM VELETRHU BUDMA NA STÁNKU SPOLEČNOSTI HENSFORT

Poznaň je další zastávkou na trase evropské roadshow společnosti HENSFORT. Po premiérové prezentaci nabídky na veletrzích v Miláně a Paříži připravil výrobce oken a dveří z Přemyšle (Przemyśla) několik novinek určených pro domácí trh, které prezentoval na mezinárodním veletrhu BUDMA v hlavním městě Velkopolska. Postaral se přitom o detaily, atmosféru a vkusné prostředí s hudebním doprovodem v podání klavíristy Przemysława Winnickiego, pocházejícího z Přemyšle.

Mezinárodní veletrh stavebnictví a architektury BUDMA 2020, jenž se koná v Poznani, je největší událostí v oblasti stavebnictví v Polsku, které se zúčastňují vystavovatelé z více než 40 zemí. Již řadu let je tento veletrh příležitostí seznámit se s nabídkou předních výrobců, setkat se s obchodními partnery a zúčastnit se mnoha odborných konferencí a seminářů. Odhaduje se, že čtyřdenní veletrh přilákal více než 50 000 účastníků, mezi nimi výrobce, developery, distributory, architekty a zástupce mnoha dalších odvětví.  

Veletrh Budma 2020 je pro nás speciální událostí, během níž můžeme vést v mezinárodním prostředí rozhovory s obchodními partnery, vyměňovat si názory s odborníky z oboru a setkávat se s novými zákazníky. V Polsku jsme své dosavadní působení soustředili na budování silné prodejní sítě v jihovýchodním regionu. V letošním roce máme v úmyslu důrazně upozornit na přítomnost naší společnosti investory a distributory v západní části země. Veletrh v Poznani je skvělou příležitostí učinit první, klíčový krok k dosažení tohoto cíle - uvádí Agnieszka Łukasiewicz, vedoucí dealerského prodeje ve společnosti HENSFORT, která je zodpovědná za polský trh.

Elegant - nový, inovativní, moderní

Během veletrhu se návštěvníci stánku HENSFORT mohli přesvědčit o vlastnostech revolučního systému HENSFORT Elegant (se zalícovaným i nezalícovaným profilem), který budil velký zájem na veletrzích Made Expo v Miláně a Batimat v Paříži. 


HENSFORT Elegant, prezentovaný v Polsku poprvé, je moderní a průlomový systém plastových oken, ve kterém hrají hlavní roli štíhlý design a velmi dobré hodnoty tepelněizolačních parametrů. V zalícované verzi je Elegant vizuální alternativou k hliníkovým oknům, a proto výrobce opět záměrně prezentoval okno vyrobené v inovativním systému v přímé konfrontaci s hliníkovým oknem HENSFORT PE96 NHI. Premiéru okna HENSFORT Elegant doprovázelo poutavé vystoupení umělce pocházejícího z Přemyšle, který v současné době koncertuje mj. v Německu, Rakousku a Francii - klavíristy Przemysława Winnickiego. 

Vynikající dveře

Vystoupení umělce bylo také součástí oslav společnosti HENSFORT, která získala zlatou medaili MTP za vnější dveře HENSFORT PE78HI Smart. Prezentovaný výrobek je vybaven automatickým zámkem SIEGENIA GENIUS CB, který se vyznačuje integrovaným, elektronickým systémem řízení s elektronickým ovládáním pohonu. 


Výkonná pohonná jednotka zajišťuje dokonalou těsnost a také rychlé a tiché odemčení dveří. GENIUS lze kombinovat s mnoha systémy kontroly přístupu. Dveře jsou také vybaveny elektromechanickým pohonem GEZE EC Turn Inside, který zajišťuje automatické otvírání a zavírání dveří díky spojení se v určité vzdálenosti (např. 2-3 metry) s aplikací nainstalovanou v chytrém telefonu majitele domu. 


Hliníkové dveře HENSFORT PE78HI Smart, reprezentovaly, společně s plastovými dveřmi s hliníkovými klipy HENSFORT Civis, novou kolekci vchodových dveří, která byla uvedena v nejnovějším katalogu výrobce, který obsahuje až 100 modelů. Výrobce rozdělil svou nabídku do čtyř exkluzivních kolekcí: Premium, Platinum, Magnum a Linear. Ve spolupráci se společnostmi Medos a Wobi Group byla také vyvinuta kolekce vkusných madel a klik, které dokonale ladí s designem dveří. Pro kolekci madel jsou charakteristické výrobky z nerezové oceli a výrobky s přídavnými funkcemi SMART, jako jsou čtečky otisků prstů nebo tlačítka odolná proti vandalům.  
 

Začátek éry Smart 

Kromě dveří HENSFORT PE78HI Smart uvedl výrobce poprvé také terasové dveře HENSFORT HST Smart vybavené plně automatizovaným pohonem. Kromě estetického vzhledu je výrobek výjimečný také jednoduchou a mimořádně pohodlnou obsluhou. Stačí jen stisknout tlačítko a zdvižně-posuvný pohon otevře dveře. Za účinné zamykání a odemykání křídel je zodpovědný skrytý zdvižný pohon, což v kombinaci s ocelovým ovládacím panelem poskytuje tomuto výrobku mimořádně atraktivní vzhled. 


Společnost HENSFORT představila na stánku také plastové okno s hliníkovým klipem v systému ALUCLIP s podomítkovou roletou vybavenou interaktivním systémem rádiového pohonu Somfy a rohový okenní systém s lepeným sklem, tzv. Glass Corner.

Nedávno ukončený veletrh Budma je další zastávkou na naší roadshow po nejdůležitějších evropských oborových akcích. Přítomnost v Poznani, mezi lídry v oboru, určitě přispěje k vytvoření image naší značky a budování její pozice v povědomí zákazníků. V tomto čtvrtletí je před námi ještě nejdůležitější oborový veletrh v Norimberku, po kterém následuje veletrh ve Lvově. Každá taková akce od nás vyžaduje velké odhodlání a mnoho zodpovědnosti, ale každá z nich potvrzuje naše přesvědčení, že to prostě stojí za to - shrnuje Jacek Wach, marketingový ředitel společnosti HENSFORT Sp. z o.o.

Blog
Zprávy
Stavíte dům?

Kupte si okna Hensfort a získejte slevu na rzeczgustu.eu

rzeczgustu.eu